O nás

Společnost KD Pragma, a.s. byla založena v roce 1998. Jsme specializovanou společností, jejímž hlavním předmětem podnikání je zajištění technického a energetického provozu budov, úklidových a dalších podpůrných služeb. Činnost zabezpečujeme vlastním týmem zkušených pracovníků v široké profesní skladbě, centrálním dispečinkem s nepřetržitým provozem a pohotovostí. K zajištění rozsáhlejších akcí využívá prověřené subdodavatelské projektové a realizační firmy.

Náš cíl

Poskytovat kvalitní a efektivní služby údržby a správy budov, které splňují potřeby zákazníků a zlepšují jejich životní prostředí. Minimalizovat náklady a zvýšit efektivitu provozu budov tak, aby se snížily provozní náklady a maximalizoval zisk pro klienta.

Náše vize

Chceme být lídrem v oblasti facility managementu. Chceme poskytovat co nejefektivnější a nejmodernější služby údržby a správy budov, které zlepšují kvalitu života lidí, minimalizují dopad na životní prostředí a vytvářejí jasnou, přidanou hodnotu pro naše zákazníky.
zaměstnanců
0
let na trhu
0

Náš tým

V KD Pragma se považujeme se svými 50 zaměstnanci stále za rodinnou firmu. Zakládáme si na odborných zkušenostech, praxi, ale i dobré náladě a smyslu pro týmovou práci. Razíme heslo „kde je problém, je i jeho řešení“.

Základní údaje

Jméno společnosti: KD Pragma, a.s.
Právní forma: akciová společnost
Sídlo společnosti: Bělohorská 9/274, 169 00 Praha 6
IČ: 25676644
DIČ: CZ25676644
Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl B, vložka č. 5425
Datová schránka: sfyqtqh
Tel.: +420 257 175 902
E-mail: kdpragma@kdpragma.cz
Statutární zástupce: Ing. Roman Balogh, předseda představenstva

Certifikáty

Jsme členy

Hospodářská komora ČR – www.komora.cz

IFMA CZ – www.ifma.cz

ČMA – www.cma.cz